Reklam

Galatasaray-Fenerbahçe derbi keyfini evde çıkarmak isteyenlere tüyolar!

Halk arasında Pastırma Yazı olarak bilinen bu dönemlerde Süper Lig heyecanı da kaldığı yerden devam ediyor.

Galatasaray-Fenerbahçe derbi keyfini evde çıkarmak isteyenlere tüyolar!
22 Ekim 2017 - 15:07
Reklam

Halk arasında Pastırma Yazı olarak bilinen bu dönemlerde Süper Lig heyecanı da kaldığı yerden devam ediyor. 8 haftayı geride bırakırken, yeni haftada sezonun dördüncü derbisi Pazar günü saat 19:30’da Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanacak. Türk Telekom Arena’da oynanacak karşılaşma, dünyanın sayılı derbileri arasında yerini alıyor. Kıtalararası Derbi adıyla da bilinen karşılaşmayı Philips 7500 serisi 4K UltaHD Ambilight LED televizyonda izleyecekleri eşsiz bir deneyim bekliyor.

22 Ekim Pazar günü gerçekleşecek Galatasaray-Fenerbahçe derbisini televizyondan seyredecek futbolseverler, ürünün mevcut Perfect Pixel Ultra HD motoruna oranla yüzde 50 performans artışı sağlayan P5 görüntü işleme motoru sayesinde tribün heyecanını ekran karşısında yaşama fırsatı bulacak.

Philips Amiblight TV’de kanaryalar da, aslanlar da adeta evin içinde!

Yeşil sahayı evinize taşıyan Philips’in yeni teknolojisi ile Aslan’ın sarı kırmızısı ve Kanarya’nın sarı laciverti daha canlı.

 

Derbi neden Philips Ambilight TV karşısında izlenir?

Çünkü yeni P5 görüntü sistemi o kadar net ki, tribünden bile bu kadar net görünmez! Çünkü her ayrıntı o kadar kaliteli ve detaylı ki, ferah feza evde derbi keyfi! Çünkü böyle ses kalitesi sahada bile yok! Kim ne diyor herkesten net ben duyarım!

Çünkü Philips’in kendine özgü gözleri okşayan tasarım anlayışıyla saha sanki evin içinde!

Çünkü ben herkesi tek tek görüyor ve duyabiliyorum, onlar beni göremiyor! Bundan daha iyi ne olabilir?

 

TP Vision hakkında:

TP Vision, Philips TV’nin seçkin marka lisans sahibi olan görsel ve dijital eğlence dünyasında önemli bir TV üreticisidir. TP Vision, Avrupa, Rusya, Orta Doğu, Brezilya, Arjantin, Uruguay, Paraguay ve Asya Pasifik’teki bazı ülkelerde Philips markalı TV'leri geliştirmeye, üretmeye ve pazarlamaya odaklanmıştır. Tasarımdaki uzmanlığımızı ve yenilikçi Philips TV mirasını, TPV teknolojisinin operasyonel kusursuzluğu, esnekliği ve hızıyla birleştirerek bunu gerçekleştiriyoruz. Bir araya gelen bu güçlü yönlerle pazara yüksek kaliteli TV'ler sunuyoruz: sofistike stiliyle akıllı ve kolay kullanım, yeni malzemeler ve ince tasarım. Tüketiciler için üstün TV deneyimi sunan ürünler yaratmayı hedefliyoruz. Philips TV'lerle birlikte TP Vision, eğlence sektöründe küresel ölçekte lider konumdadır. TP Vision, yukarıda belirtilen ülkelerde Philips TV'nin seçkin marka lisans sahibidir. TV şirketi, , dünyanın lider monitör ve LCD TV üreticisi, Çin’de Philips marka TV’ler satan ve pazarlayan TPV’ye yüzde 100 aittir. TPV Grubu yıllar içindeki büyümesini ölçek ekonomisini ve AR-GE, üretim, lojistik verimlilik ve kalitesindeki temel yeterliliklerini güçlendirerek sürdürmektedir. TP Vision, dünya çapında çeşitli ülkelerde yaklaşık 2000 kişiye istihdam sağlamaktadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum