Reklam

TRUVA PARK PETROL HİZMETE GİRDİ

OPET’in Türkiye genelindeki 1172’nci, Balıkesir’deki ise 30’uncu istasyonu ‘Truva Park Petrol’ düzenlenen törenle hizmet vermeye başladı.

TRUVA PARK PETROL HİZMETE GİRDİ
13 Eylül 2019 - 11:23


OPET’in Türkiye genelindeki 1172’nci, Balıkesir’deki ise 30’uncu istasyonu ‘Truva Park Petrol’ düzenlenen törenle hizmet vermeye başladı. Truva Park Petrol, OPET’in yenilenen Ultramarket konsepti altında, müşteri memnuniyeti odaklı “kusursuz hizmet” anlayışı ile tüketicileri kaliteli üstün performanslı ürünler ve güler yüzlü hizmetle buluşturacak.

 

Truva Park Petrol Akaryakıt İstasyonu, 12 Eylül Perşembe günü düzenlenen törenle hizmete girdi. Ayvalık’ta Ali Çetinkaya Mah. Belediye Çeşmesi Mevkii’nde bulunan Truva Park Petrol Akaryakıt  İstasyonu’nun açılış törenine Çanakkale Milletvekilleri Bülent Turan ve Jülide İskenderoğlu, Balıkesir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, OPET Yönetim Kurulu Üyesi Filiz Öztürk, OPET Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir, OPET Satış Direktörü Denizhan Ege ile istasyon sahibi Turgay Kılıç’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

OPET Yönetim Kurulu Üyesi Filiz Öztürk açılışta yaptığı konuşmada “OPET, bildiğiniz üzere her anlamda sektörün öncü ve takip edilen markası. Bugüne kadar en kaliteli ürün ve hizmeti sunmanın yanı sıra sosyal sorumluluk projeleriyle de rakipleri arasında farkını ortaya koymayı başarmış ayrıcalıklı bir marka. Eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlere sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunma vizyonuyla çalışan şirketimizin toplumsal algıyı değiştirmek ve kadınlara çalışma hayatında fırsat yaratmayı amaçlayan son projesi Kadın Gücü, bayilerimiz ve çalışanlarımızın yoğun emekleriyle güçlenerek büyüyor. Büyük bir ivme kazanan projemiz ile kadın ve erkeğin omuz omuza çalışarak daha iyisini başaracağını göstermek istedik ve öyle de oldu. 2018 Mart ayında Opet ve Sunpet toplamda Kadın Akaryakıt Satış Yetkilisi sayısı 27 iken, bu sayı 2019 Ağustos ayı sonunda 491’e yükseldi. Kadın Market Satış Yetkilisi ise 576’dan 879’a yükseldi. Bugün hep birlikte açılışını gerçekleştirdiğimiz  Truva Park Petrol de projemize dört ‘kadın gücümüz’le destek veriyor. OPET olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutmak, sektörümüzde tüketicinin ilk tercih ettiği ve beğendiği marka olmayı sürdürmek için çalışacağız. Değerli bayimize bu anlamdaki vizyoner bakış açısı için teşekkür ediyorum, istasyonumuzun hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
 

Öztürk, konuşmasını ardından istasyon sahibi Turgay Kılıç’a plaket takdim etti. Tören, açılış kurdelesinin kesimi ile sona erdi. 

Balıkesir Ayvalık’ta bulunan, 1 LPG ve 3 akaryakıt olmak üzere 4 adadan oluşan istasyonda ayrıca dinlenme tesisi tarafında da 1 adet otobüsler için pompa bulunuyor.  Truva Park Petrol, OPET’in müşteri memnuniyeti odaklı “kusursuz hizmet” anlayışı ile tüketicileri üstün performanslı ULTRA FORCE ve ECO FORCE ürünleriyle buluşturacak. 7 gün 24 saat açık olan OPET Ultramarket’in yanı sıra OPET’in Temiz Tuvalet Kampanyası kapsamındaki modern ve hijyenik tuvaletleri de istasyonda müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım kapsamında hizmet verecek.  

OPET PETROLCÜLÜK A.Ş 

OPET, akaryakıt dağıtım sektöründe, perakende satışlar, ticari ve endüstriyel satışlar, depolama ve uluslararası ürün ticareti konularının yanı sıra iştirakleri ile madeni yağlar ve jet yakıtı alanlarında faaliyet gösteriyor. Yeni ürün ve hizmetleri, hızla gelişen istasyon ağı ve fark yaratan sosyal sorumluluk yaklaşımıyla dikkat çeken OPET, sektörün büyük oyuncuları içindeki tek yerli şirkettir. Türkiye’de akaryakıt dağıtım sektöründe müşteri memnuniyetinin değişmez lideri OPET’in SUNPET markası ile birlikte 1600’ü aşkın istasyonu bulunuyor. Pazarda büyük rekabet avantajı sağlayan depolama kapasitesi 1 milyon metrekübün üzerinde olan OPET, aynı zamanda akaryakıt sektörünün teknolojiyi en iyi kullanan markası olarak biliniyor. OPET, bu anlamda bir önceki yıl sektörde bir ilke imza atarak geliştirdiği ‘Akıllı Dolum Sistemi’ ile müşterisini ve aracını elektronik ortamda pompa sistemine kaydederek tüm Türkiye’deki akaryakıt istasyonlarından uygun yakıtın alınabilmesini sağlayıp farkını ortaya koydu. KalDer (Türkiye Kalite Derneği) tarafından 12 yıldır ‘Müşteri bağlılığı en yüksek marka’ seçilen OPET, aynı zamanda ‘Superbrands’ ve Lovemark gibi unvanların da sahibi.

ÜRÜNLER

OPET’in yüksek performans, düşük tüketim ve tasarruf sağlayan, çevreci ve uygun fiyatlı yeni nesil yakıtı Ultra Force; mevcut ürünlere göre daha yüksek performans ve düşük tüketim sunarken, motorun temiz kalmasını sağlayarak aracın ömrünü uzatmaya katkıda bulunuyor. Bir diğer ekonomik ve çevreci yakıtı Eco Force ise tortu ve kurum birikimini önleyerek motoru temiz tutarak, çevreci özellikleri ile binek, ticari, ağır vasıta olmak üzere tüm dizel araçlar için en uygun yakıt özelliği taşıyor.  

OPET’in müşterilerinin hayatını kolaylaştıran teknolojik ürünleri ise OPET Kart, OPET WorldCard, Otobil, Bireysel Otobil ve Yakıt Kart. Müşterileri yakından tanımayı ve alışveriş alışkanlıklarını takip etmeyi sağlayan OPET Kart uygulaması bugün 6 milyonun üzerinde kişinin kullandığı bir sadakat kartı. Opet Worldcard ise Yapı Kredi Bankası ile birlikte geliştirilen Türkiye’nin en büyük ortak markalı kredi kartlarından biri olarak 600 binden fazla kişi tarafından kullanılıyor.

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ 

Müşteri memnuniyetinde birinciliği kalıcı hale getiren OPET, sektördeki büyük oyuncular içinde tek yerli şirket olarak ülkesine olan sorumluluğunu ve doğup büyüdüğü topraklara fayda sunmayı en önemli görevlerinden biri sayıyor. Toplumsal temel sorunların çözümüne yönelik projelerle ülkeye değer katmaya devam eden sürdürülebilir ve sonuç odaklı OPET sosyal sorumluluk projeleri; 

  • 19’uncu yılına giren ve 10 milyonu aşkın kişiye temizlik ve hijyen eğitimleri ile ulaşılan, tuvalet hijyeni konusunda köklü bir değişim yaratarak kamuoyunun bilinçlenmesini sağlayan “Temiz Tuvalet Kampanyası”

  • İstasyon giriş ve çıkışlarının ağaçlandırılmasının yanısıra pek çok il ve ilçemizde park ve bulvar ağaçlandırmaları yapılan “Yeşil Yol Projesi ”

  • Tarihi dokusu ve doğal güzellikleri zengin, turizm potansiyeli olan köylerin seçilerek ekonomik kalkınma ve bilinçlenmeyi destekleyen “Örnek Köy Projesi”  

  • Ülkemizin tarihi açısından büyük önemi olan Çanakkale Gelibolu yarımadasına özel olarak hazırlanan “Tarihe Saygı Projesi” 

  • 2018 Troya Yılı kapsamında başlatılan Troya Ören Yeri’nin hemen bitişiğindeki   “Arkeo-köy Tevfikiye Projesi” 

  • Trafik sorununun çözümü için 3-17 yaş çocuklara eğitim amacı taşıyan “Trafik Dedektifleri Projesi” 

  • OPET istasyonlarında kadın istihdamının artırılmasına yönelik başlatılan “Kadın Gücü Projesi”


YORUMLAR

  • 0 Yorum