''Güzel görünmek her kadının hakkı''
MİHRİBAN ERGÜN

MİHRİBAN ERGÜN

MİHRİBANCA

''Güzel görünmek her kadının hakkı''

07 Ağustos 2019 - 14:31

Merhaba değerli okurlarım
Mihribanca dan kollarımı açabildiğim kadar sevgi yolluyorum size.
Malum bayram yaklaşıyor.Bayramlıklar alındı. Fakat insanın en önemli giysisi cildi değil midir?
Hadi bayram için cildimizi hazırlayalım.Mihribanca cildi  için ne yapıyorsa sizinle de bire bir paylaşıyor merak etmeyin okurlarım.
Yaklaşık iki aydır cildim için denediğim basit bir uygulama var.Malum çok uğraştırıcı olsa en fazla iki kere deneyip üçüncüde üşenirdim yapmayaJ
Tarife gelecek olursak ; bir yumurtanın akını koydum bir şişeye, bolca çalkaladım.Buzdolabına kaldırdım. Akşamları tv seyrederken sürüyorum yüzüme. Yüz öyle bir geriliyor ki hep böyle gergin kalmasını düşlüyorsunuz açıkcası. Yarım saat sonra ister ikinci kat sürün isterseniz yıkayın.
Yüzümüzü yıkadıktan sonra Elidorun  saç için yağ terapisi yada Pantenin saç için  argan yağı bir miktar sürün yüzünüze  ve bir görün bakalım cildiniz nasıl. Hadi dokunun cildinize.Sanki  kadife bir kumaşa dokunuyor muşcasına sizde hissettirdiği duygu tam olarak pürüzsüzlük.Her akşam yapıyorum ve hiçbir  problemle karşılaşmadım gönlünüz rahat olsun okurlarım.
‘’Güzel görünmek her kadının hakkı’’ der ürün reklamları.Bizim ürünümüz en doğalından en ucuzundan üstelik.Hakkımızı alalım o zaman  hanımlar  ne dersiniz?
 

Bu yazı 576 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum