Cumhurbaşkanı Erdoğan Haliç Kongre Merkezi'nde yapacağı konuşmada AK Parti'nin yerel seçimlerdeki 40 adayını açıkladı.
Türkiye Cumhurbaşkanı ve ak parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bir tanıtım toplantısı düzenlendi, burada 40 seçim bölgesindeki adaylar ilan edildi.
AK Parti'de belediye başkan adayları belli oldu..
ADIYAMAN: SÜLEYMEN KILIÇ
AMASYA: CAFER ÖZDEMİR
ANTALYA : MEDDERES TÜREL
ARDAHAN :YUNUS BAYDAR
ARTVİN: MEHMET KOCATEPE
BARTIN :YUSUF ZİYA ALDATMAZ
BATMAN :YUSUF GÜNEŞTEKİN
BAYBURT: FATİH YUMAK
BİTLİS: NESRULLAH TANGLAY
BOLU: FATİH METİN
BURDUR: DENİZ KURT
BURSA: ALİNUR AKTAŞ
DENİZLİ: OSMAN ZOLAN
DİYARBAKIR: CUMALİ ATİLA
DÜZCE: FARUK ÖZLÜ
ELAZIĞ: ŞAHİN ŞEREFOĞULULARI
ERZURUM: MEHMET SEKMEN
GAZİANTEP: FATMA ŞAHİN
GİRESUN: AYTEKİN ŞENLİKOĞLU
GÜMÜŞHANE: ERCAN ÇİMEN
HAKKARİ: CÜNEYT EPÇİM
KAHRAMANMARAŞ: HAYYETTİN GÜNGÖR
KARABÜK: BURHANETTİN ÜNSAL
KASTAMONU: TAHSİN BABAŞ
KAYSERİ: MEMDUH BÜYÜKKILIÇ
KIRIKKALE: MEHMET SAYGILI
KIRKLARELİ: BURAK SÜZÜLMÜŞ
KİLİS: MEHMET ABDİ BULUT
KOCAELİ: TAHİR BÜYÜKAKIN
MALATYA:SELAHATTİN GÜRKAN
NEVŞEHİR:RASİM ARI
NİĞDE: EMRAH ÖZDEMİR
ORDU: HİLMİ GÜLER
RİZE: RAHMİ METİN
SAMSUN: MUSTAFA DEMİR
SİNOP: ALİ ÇÖPÇÜ
ŞANLIURFA: ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL
ŞIRNAK: MEHMET YARKA
TEKİRDAĞ: MESTAN ÖZCAN
YALAVO: YUSUF ZİYA ÖZTABAK
Türkiye Cumhurbaşkanı ve ak parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bir tanıtım toplantısı düzenlendi, burada 40 seçim bölgesindeki adaylar ilan edildi.
AK Parti'de belediye başkan adayları belli oldu..
ADIYAMAN: SÜLEYMEN KILIÇ
AMASYA: CAFER ÖZDEMİR
ANTALYA : MEDDERES TÜREL
ARDAHAN :YUNUS BAYDAR
ARTVİN: MEHMET KOCATEPE
BARTIN :YUSUF ZİYA ALDATMAZ
BATMAN :YUSUF GÜNEŞTEKİN
BAYBURT: FATİH YUMAK
BİTLİS: NESRULLAH TANGLAY
BOLU: FATİH METİN
BURDUR: DENİZ KURT
BURSA: ALİNUR AKTAŞ
DENİZLİ: OSMAN ZOLAN
DİYARBAKIR: CUMALİ ATİLA
DÜZCE: FARUK ÖZLÜ
ELAZIĞ: ŞAHİN ŞEREFOĞULULARI
ERZURUM: MEHMET SEKMEN
GAZİANTEP: FATMA ŞAHİN
GİRESUN: AYTEKİN ŞENLİKOĞLU
GÜMÜŞHANE: ERCAN ÇİMEN
HAKKARİ: CÜNEYT EPÇİM
KAHRAMANMARAŞ: HAYYETTİN GÜNGÖR
KARABÜK: BURHANETTİN ÜNSAL
KASTAMONU: TAHSİN BABAŞ
KAYSERİ: MEMDUH BÜYÜKKILIÇ
KIRIKKALE: MEHMET SAYGILI
KIRKLARELİ: BURAK SÜZÜLMÜŞ
KİLİS: MEHMET ABDİ BULUT
KOCAELİ: TAHİR BÜYÜKAKIN
MALATYA:SELAHATTİN GÜRKAN
NEVŞEHİR:RASİM ARI
NİĞDE: EMRAH ÖZDEMİR
ORDU: HİLMİ GÜLER
RİZE: RAHMİ METİN
SAMSUN: MUSTAFA DEMİR
SİNOP: ALİ ÇÖPÇÜ
ŞANLIURFA: ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL
ŞIRNAK: MEHMET YARKA
TEKİRDAĞ: MESTAN ÖZCAN
YALAVO: YUSUF ZİYA ÖZTABAK