Çanakkale Belediyesi ve Lapseki Halk Eğitim Merkezi destekleriyle düzenlenen Çardak Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosunun "Yeni Yıla Merhaba Konseri" büyük beğeni topladı.
![](https://www.canakkaletv.com.tr/images/files/2024/01/6597e5b8eddb2.jpg)
Tenzile Ergun'un yönettiği ve N. Hilal Ardıçer'in sunduğu konser, 4 Ocak 2024 Perşembe akşamı Çanakkale Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşti. Yoğun ilgi gören Türk Sanat Müziği konseri, büyük alkış aldı.
![2024/01/1704453585_2.jpg](https://www.canakkaletv.com.tr/images/habergaleri/2024/01/1704453585_2.jpg)
![2024/01/1704453585_3.jpg](https://www.canakkaletv.com.tr/images/habergaleri/2024/01/1704453585_3.jpg)
![2024/01/1704453586_4.jpg](https://www.canakkaletv.com.tr/images/habergaleri/2024/01/1704453586_4.jpg)
![](https://www.canakkaletv.com.tr/images/files/2024/01/6597e5b8eddb2.jpg)
Tenzile Ergun'un yönettiği ve N. Hilal Ardıçer'in sunduğu konser, 4 Ocak 2024 Perşembe akşamı Çanakkale Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşti. Yoğun ilgi gören Türk Sanat Müziği konseri, büyük alkış aldı.
![2024/01/1704453585_2.jpg](https://www.canakkaletv.com.tr/images/habergaleri/2024/01/1704453585_2.jpg)
![2024/01/1704453585_3.jpg](https://www.canakkaletv.com.tr/images/habergaleri/2024/01/1704453585_3.jpg)
![2024/01/1704453586_4.jpg](https://www.canakkaletv.com.tr/images/habergaleri/2024/01/1704453586_4.jpg)
![2024/01/1704453586_5.jpg](https://www.canakkaletv.com.tr/images/habergaleri/2024/01/1704453586_5.jpg)