Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme Bölümü 4. Sınıf öğrencileri, Gönüllülük Çalışmaları dersleri kapsamında Çanakkale Belediyesi Hayrettin Karaca Aromatik ve Tıbbi Bitkiler Parkı'nda misk adaçayı fidesi dikimi gerçekleştirdi.Çalışmaya gönüllü katılan öğrenciler, Çanakkale Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Mustafa Ömür İstek ve Ziraat Yüksek Mühendisi Esra Rüveyda Özdemir eşliğinde hem bitkilere ilişkin bilgiler aldı hem de misk adaçayı fidesi dikimi gerçekleştirdi. Öğrenciler, ziyaretleri kapsamında Hayrettin Karaca Aromatik ve Tıbbi Bitkiler Parkı'nı da gezme fırsatı buldu.
BELEDİYELER
Yayınlanma: 17 Mayıs 2024 - 18:48
Öğrenciler, Adaçayı Dikimi için Gönüllü Oldu
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme Bölümü 4. Sınıf öğrencileri, Gönüllülük Çalışmaları dersleri kapsamında Çanakkale Belediyesi Hayrettin Karaca Aromatik ve Tıbbi Bitkiler Parkı'nda misk adaçayı fidesi dikimi gerçekleştirdi.
BELEDİYELER
17 Mayıs 2024 - 18:48