SÜPER LİG 15. HAFTA PROGRAMI

SÜPER LİG 15. HAFTA PROGRAMI

 Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 15. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 17. hafta müsabakalarıyla sezonun ilk yarısı sona erecek.

SÜPER LİG 15. HAFTA PROGRAMI

 Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 15. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 17. hafta müsabakalarıyla sezonun ilk yarısı sona erecek.

SÜPER LİG 15. HAFTA PROGRAMI
13 Aralık 2019 - 09:56
Reklam

 Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 15. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 17. hafta müsabakalarıyla sezonun ilk yarısı sona erecek.
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Süper Lig



Bugün:
20.30 Aytemiz Alanyaspor-Antalyaspor (Bahçeşehir Okulları)
Yarın:
15.00 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi)
17.00 Gençlerbirliği-Göztepe (Eryaman)
20.00 Galatasaray-MKE Ankaragücü (Türk Telekom)
15 Aralık Pazar:
14.00 Gaziantep FK-İstikbal Mobilya Kayserispor (Kalyon)
16.30 Demir Grup Sivasspor-Fenerbahçe (Sivas Yeni 4 Eylül)
19.00 Beşiktaş-BtcTurk Yeni Malatyaspor (Vodafone Park)
16 Aralık Pazartesi:
20.00 Trabzonspor-Yukatel Denizlispor (Medical Park)
20.00 Medipol Başakşehir-İttifak Holding Konyaspor (Başakşehir Fatih Terim)

- TFF 1. Lig

Bugün:
19.00 Altay-Adana Demirspor (Menemen İlçe)
Yarın:
14.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Giresunspor (Erzurum Kazım Karabekir)
14.00 Boluspor-Fatih Karagümrük (Bolu Atatürk)
16.30 İstanbulspor-Eskişehirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
19.00 Adanaspor-Ekol Göz Menemenspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
15 Aralık Pazar:
14.00 Keçiörengücü-Hatayspor (Aktepe)
14.00 Cesar Grup Ümraniyespor-Osmanlıspor (Ümraniye Belediyesi)
16.30 Ekol Hastanesi Balıkesirspor-Akhisarspor (Balıkesir Atatürk)
19.00 Altınordu-Bursaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

- TFF 2. Lig

Kırmızı Grup:
Yarın: 
13.30 Kırşehir Belediyespor-Vanspor FK (Kırşehir Ahi)
13.30 Tuzlaspor-Eyüpspor (Tuzla Belediye)
15 Aralık Pazar:
13.00 Piserro Kahramanmaraşspor-Ergene Velimeşespor (12 Şubat)
13.00 Bayburt Özel İdare-Sakaryaspor (Bayburt Genç Osman)
13.00 Birevim Elazığspor-GMG Kastamonuspor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)
13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Uşakspor (Bodrum)
13.30 Kardemir Karabükspor-Ankara Demirspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
13.30 Niğde Anadolu-Sivas Belediyespor (Niğde 5 Şubat)
13.30 Bandırmaspor-Etimesgut Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

- Beyaz Grup

Yarın: 
13.00 Hekimoğlu Trabzon-Başkent Akademi (Vakfıkebir)
13.30 Sancaktepe-Manisa FK (15 Temmuz)
13.30 Yılport Samsunspor-1922 Konyaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)
15 Aralık Pazar:
13.00 Şanlıurfaspor-Pendikspor (Şanlıurfa GAP)
13.30 Zonguldak Kömürspor-Afjet Afyonspor (Karaelmas K. Köksal)
13.30 GMG Kırklarelispor-Yeni Çorumspor (Kırklareli Atatürk)
13.30 Hacettepe-Tarsus İdman Yurdu (Etimesgut Belediyesi Atatürk)
13.30 İnegölspor-Amed Sportif Faaliyetler (İnegöl)
13.30 Sarıyer-Gümüşhanespor (Yusuf Ziya Öniş)

- TFF 3. Lig

1. Grup:
Yarın: 
13.30 Çankaya FK-Silivrispor (Ankara OSTİM)
13.30 Manisaspor-Tokatspor (Manisa 19 Mayıs)
15 Aralık Pazar:
13.00 Yomraspor-Kızılcabölükspor (Yomra )
13.00 Anagold 24 Erzincanspor-Yeni Orduspor (Müstakil Atletizm Pisti)
13.30 Çatalcaspor-Artvin Hopaspor (Ziya Altınoğlu)
13.30 68 Aksaray Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Dağılgan)
13.30 Şile Yıldızspor-Serik Belediyespor (Şile)
13.30 Erzinspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)
13.30 Cİ Group Buca-Düzcespor (Yeni Buca)

2. Grup:
15 Aralık Pazar:
13.00 Fatsa Belediyespor-Cizrespor (Fatsa)
13.30 Kemerspor 2003-Fethiyespor (Kemer)
13.30 Esenler Erokspor-Payasspor (Esenler)
13.30 Kocaelispor-Elazığ Belediyespor (Kocaeli)
13.30 Kozanspor-Büyükçekmece Tepecikspor (İsmet Atlı)
13.30 Karşıyaka-Ofspor (İzmir Atatürk)
13.30 Erbaaspor-Belediye Derincespor (Erbaa)
13.30 1877 Alemdağspor-Turgutluspor (Alemdağ)

3. Grup:
Yarın:
13.30 Bayrampaşa-Halide Edip Adıvar (Bayrampaşa Çetin Emeç)
15 Aralık Pazar: 
12.00 1954 Kelkit Belediyespor-Muğlaspor (Kelkit)
13.00 Diyarbekirspor-Karacabey Belediyespor (Diyarbakır)
13.00 Medicalpark Batman Petrolspor-Yozgatspor 1959 (Batman Yeni Şehir)
13.00 Pazarspor-Osmaniyespor (Pazar)
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Nevşehir Belediyespor (Darıca)
13.30 Somaspor-Modafen (Soma Atatürk)
13.30 Altındağ Belediyespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Çubuk)
13.30 Nazilli Belediyespor-Gölcükspor (Nazilli)


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK PARTİ TEŞKİLATLARININ 18 YILLIK TARİHİ BİR ONUR TARİHİDİR
AK PARTİ TEŞKİLATLARININ 18 YILLIK TARİHİ BİR ONUR TARİHİDİR
NAMIK ERGİN SIKMADIK EL BIRAKMAYACAK
NAMIK ERGİN SIKMADIK EL BIRAKMAYACAK