MARKO PAŞA

MARKO PAŞA


Memleketine olan sevdası Çanakkale'yi yatırım cennetine dönüştürdü

29 Eylül 2020 - 22:11
AK Parti'nin mecliste Grup Başkanvekilliğini üstlenen, Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, memleketi Çanakkale'ye olan sevdasını kenti yatırım cennetine dönüştürerek gösteriyor.

Çanakkale milletvekili seçilmesiyle birlikte, seçim bölgesini Ankara'da en iyi şekilde temsil eden Turan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan gönül bağıyla da biliniyor.

Öğrencilik yıllarından itibaren Erdoğan'ın izinden giden Bülent Turan, Türkiye'nin önemli siyasetçileri arasına girdi.

Üstlendiği vizyon ve misyonla görevini layıkıyla sürdüren Turan, sık sık yaptığı Çanakkale ziyaretleriyle adım atmadık köy, selam vermedik hemşeri bırakmıyor.

Kentte bir çok projenin hayata geçirilmesinde aktif rol üstlenen Bülent Turan, memleketine olan sevdasını da bu sayede ortaya koymuş durumda.

Özellikle Türkiye'nin en önemli projeleri arasında yer alan "1915 Çanakkale Köprüsü" çalışmalarını yakınen takip eden AK Partili kurmay Turan, bizzat yerinde yaptığı incelemelerle projenin zamanında tamamlanması için gayret gösteriyor.

Geçmiş dönemlerde önemli siyasi isimleri Ankara'ya gönderen Çanakkale, Bülent Turan'ın milletvekilliği ve Grup Başkanvekilliği döneminde de önemli projelere kavuştu.

Kentte halen devam eden onlarca proje ve çalışmada imzası bulunan Turan, kendisine iletilen sorunların çözümü noktasında da yoğun mesai harcıyor.

Özellikle Ankara'dan çözülmesi gereken konularda ilgili bakanlıkların kapısını çalan Bülent Turan, bir çok ilçe, köy ve beldenin ihtiyaçları için sık sık elini taşın altına sokup görevini layıkıyla yerine getiriyor.

Ana muhalefet ve muhalefet partilerinin ilçelerdeki belediye başkanlarının ziyaretlerinde de memleketinin sorunlarını çözme gayretini sürdüren AK Parti'nin önemli ismi Turan, söylemlerinde bu konularda hiç bir parti ayrımı yapmaksızın halka hizmet için görev yaptıklarını hatırlatıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum